Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, перед статевим актом я прийняла 2-гу таблетку постирону. Після прийому припарату сьогодні 5-тий день. Чи можливі сиптоми після нього здуття і інколи біль у шлунку.?. коли можуть начатись місячні? і чи можлива вагітність? Наперід дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 ноября 2016 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-04 08:46
Перший день останніх місячних?
Оксана 2016-11-04 08:54
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-04 09:14
Ймовірність вагітності невелика навіть без прийому постінору. А в звязку з його прийомом цикл моде порушитись. Місячні можуть початись як і с термін, так і раніше.
Також можуть бути болі внизу живота.
При болях в шлунку і вздутті, потрібно звернутись до терапевта.