Місячні після пологів

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, я родила мертву дитинку на 22тижні пройшло місяць місячні були 10лнів після мастило постійно коричнивим і сьогодні знову начались місячні чи це нормально чи ні, єодного дня небуло чисто будь-ласка отвітьте
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 марта 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-03-05 09:53
Доброго дня. Співчуваю Вам. Рекомендую зробити УЗД органів малого тазу для контролю. Проте після пологів цикл може відновлюватись навіть 1-1,5 роки