Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, скажіть будласка після прийому 2-гої таблетки постинор буквально за 2 години в мене відбувся статевий акт партнер кінчив но не в мене після чого повитирався вологими серветками. і за деякий час в нас знову був статевий акт. Чи є ймовірність того що на статевому органі могли лишитись краплі сперми в наслідок чого можлива вагітність.? (на даний момент в мене болять коли доторкаюсь груди. і інколи ниє живіт. чи це може бути збій після таблеток і це на місячні? інших признаків немає)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 1 ноября 2016 года

1 ответ

Добрый день, после постинора можно забеременеть когда у вас прошли месячные после него, тоесть с 10 дня от начала кровянистых выделений после постинора. Раньше забеременеть нельзя