Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, перед статевим актом я прийняла 2-гу таблетку постирону. Після прийому припарату сьогодні 5-тий день Скажіть буласка чи можливі сиптоми після нього здуття і інколи біль у шлунку.?. коли можуть начатись місячні? Що це може означати? Наперід Дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 ноября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-11-04 10:06
Оксана, я Вас вже консультувала і написала Вам про все. І будьте ласкаві, не засмічуйте ефір, кожного разу задаючи нове запитання з тією ж самою темою - все можна уточнювати у своєму першому запитанні