Прийом Джаз плюс

Спрашивает: Анастасия
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Добрий вечір! Я приймаю Джаз плюс 10 місяців. Після прийома першої упаковки почала різко скидати вагу внаслідок цього з'явилися розтяжки на бедрах, а зараз поправилася з 52 до 60 кг. Хочу припинити вживати таблетки, тому що думаю, що саме від них поправляюся, чи дійсно таке можливо і чи не матиму я проблем з жіночим здоров'ям в майбутньому від прийому припарату?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 марта 2017 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-03-30 03:18
Якщо вирішили зупинити прийом, прининяйте. Допивайте останню і відміняйте. Є така ймовірність, що дійсно вагу набрали через препарат. Якихось негативних наслідків після відміни бути не повинно. Єдине певний час може бути нерегулярний цикл.