Консультація

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, Добрий день хтілав вас запитати ще одне питання після прийому постирону нині вже 7 день місячні непочались видень ніяких також нема але от вже 2 день болять груди і ниє живіт нині вже почали боліти нирки! Що це може означати? Чи може це бути на початок місячних?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 7 ноября 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-11-07 14:08
Оксана, я вже писала Вам. Навіщо Ви щоразу задаєте нове питання? Перестаньте засмічувати ефір. Всі уточнення у своєму запитанні, що Ви задавали раніше. Такі будуть видалятися