Вагітність з презервативом

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Вітаю, таке питання. Був статевий акт 2 рази за цей цикл один раз на 12 день циклу інший на 20 день. Зараз 29 день пише затримка. Перед початком хлопець ввійшов без презерватива пару раз (перед цим ходив в туалет) потім весь статевий акт був в презервативі і хлопець коли закінчує то виходить з мене за пару секунд і закінчує в презерватив. Але я почала переживати. По цілісності на вигляд презервативи були цілі. Водою не перевіряємо. Але в цьому циклі в середині був великий стрес та почала приймати антидепресанти. Підскажіть чи є вірогідність вагітності? Бо я дуже вразлива і сильно себе накручую. Дякую
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 марта 2024 года

2 ответа

Марина 2024-03-15 00:16
Хотіла ще уточнити що уже 2 день них і болить живіт і груди болять а саме соски ну і є переміна настрою
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-03-15 00:17
Доброго вечора, судячи з Вашої ситуації, вагітності у Вашому випадку бути не може.