Це меланома?
Спрашивает: Anna
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Добрий вечір недавно замітила родимку на задню частину ноги не знаю може вона була до тепер поруч з неі є якісь новоутворення скажіть будь що це може бути
7 ответов
Здравствуйте, образование похоже на гемангиому и второе, по цвету кожи - на фиброму - папиллому.
Насчёт гемангиомы, если есть возможность сделать пару фото со вспышкой и без., но мне кажется там есть участки красные - темно красные.
Так, це гемангіома. Обидві - косметичний дефект, лікуються лазером.
Рахують що це залежить від імунітету. Спеціального лікування не має. Вважають що можливо використовувати проти папіловіруси вакцини, але це не доведено офіційно.