Тазова невралгія

Спрашивает: Владислава
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Хронічний тазовий біль, слабкість
Вітаю, чи можна виконувати вправи кегеля при травмі нервів в тазовому дні? Чи не буде це погіршувати стан, якщо є затруднене мочеспускання, помірний біль, іноді різкий, та відчуття набряку та тяжкості.?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 18 июня 2024 года

2 ответа

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-06-18 17:23

травма нервів в тазовому дні - що Ви маєте на увазі? з чим повязане затруднене мочеспускання?
Платная консультация
Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-06-18 17:57
Можете не отвечать, я посмотрел историю ваших заболеваний, вы в свое время обвинили меня не в профенализме и поставили мне типун на язык