Шарик возле корня зуба
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: не указаны
Здравствуйте, около корня зуба шарик. Не ростет, не беспокоит, визуально и на рентгене не видно. Только язиком чуствую. Что ето может бить, ничего плохого? Он у мене больше 6 лет то точно. Ето не опасное?
Категория: Стоматолог
Добавлен: 16 января 2022 года

27 ответов
Марія 2022-01-16 20:38
Ето даже не около корня. Я под язиком в самом дне челюсти. Но если ето било б что плохое да такое время уже б виросла или беспокоила б?
Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2022-01-16 20:53
Добрый вечер! Пришлите фото.
Марія 2022-01-16 21:01
Ето делала где-то 2_3 года назад.
Ето штука уже била.
Марія 2022-01-16 21:03
Вот так есть
стоматолог 2022-01-16 21:05
Пишет на украинском, а не на тарабарщине.
Я просил фото в полости рта.
Марія 2022-01-16 21:09
Фото зроблю, але там не видно нічого.
Марія 2022-01-16 21:14
Там нічого не видно візуально.
стоматолог 2022-01-16 21:14
Пломбы есть в передних зубах нижней челюсти?
Марія 2022-01-16 21:18
Ні
Марія 2022-01-16 21:20
Мені здається той шарік ближче пятірки. Важко язиком зорієнтуватися.
стоматолог 2022-01-16 21:21
По плотности, как кость?
Марія 2022-01-16 21:25
Ну якби так, тверде.
Марія 2022-01-16 21:34
Як кость або хрящ, напевне 2-3 мм
стоматолог 2022-01-16 21:46
Всё в норме. Это просто рельеф кости нижней челюсти. Что-то беспокоит в покое?
Марія 2022-01-16 21:48
Ні нічого.
стоматолог 2022-01-16 22:14
Значит всё в норме и повода для волнения нет.
Хай щастить!
Марія 2022-01-17 00:01
Щиро дякую.
стоматолог 2022-01-17 09:35
Пишите, если будут вопросы.
Марія 2022-01-17 11:11
Скажіть а як виглядають мої вісімки? Бо ужасно боюся удаляти. Реально що вилізуть? Ця що зліва в мене то трохи прорізана, і має чорну цятку, не знаю чи просто потрібно чистка чи що. Але рвати точно не піду.
стоматолог 2022-01-17 11:20
"Скажіть а як виглядають мої вісімки? " - Нормально.
"Реально що вилізуть? " - Нет, учитывая возраст.
"Ця що зліва в мене то трохи прорізана, і має чорну цятку, не знаю чи просто потрібно чистка чи що. Але рвати точно не піду. " - Если там возникнет кариес, тогда зуб нужно будет удалить и не дожидаться осложнений.
Марія 2022-01-17 11:47
А ця чорна цятка то може бути ще не карієс?
Марія 2022-01-17 11:48
Марія 2022-01-17 11:51
Найбільше боюся Анастазії. Мені раз лікувати сімку, то так горло за тепло, що таке враження що дихати не могла, слину ковтнути, паніка така в мене.
стоматолог 2022-01-17 11:58
"А ця чорна цятка то може бути ще не карієс? " - Да, это может быть просто пигментированный зубной налёт.
"Найбільше боюся Анастазії. Мені раз лікувати сімку, то так горло за тепло, що таке враження що дихати не могла, слину ковтнути, паніка така в мене. " - Перед походом к стоматологу можно принимать успокоительные. Обращайтесь к невропатологу или психотерапевту. Есть еще вариант удаления с участием анестезиолога, т. е. чтобы Вы спали во время удаления.
Марія 2022-01-17 12:02
В нас в місті такого немає.
Буду надіятися що наліт, поки нічого не турбує. В мене фактично ще ніколи зуби не боліди, і жодного каналу не пломбовано. Довго зуби псуються)
стоматолог 2022-01-17 12:27
Хорошо, будьте здоровы!