Прийом адаптолу

Спрашивает: olena
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Добрий день! На фоні пережитої втрати був призначений адаптол-500. З 29 грудня 2023 року по 4 лютого 2024 року приймала по 2 таблетки на добу, потім почала зменшувати дозу (за порадою лікаря) за схемою від півтори таблетки до четвертої частинки в день. Але симптоми тривоги почали повертатися, стан погіршився, тому від 18 лютого знову приймаю по 2 таблетки в день, паралельно ходжу до психолога. Гормони щитоподібної залози в нормі. Порадьте як правильно зійти з препарату без наслідків?
Категория: Психиатр
Добавлен: 7 марта 2024 года

1 ответ

Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2024-03-11 18:53
Здравствуйте!

Уменьшайте дозу на 1/4 от принимаемой каждый день. Но этот препарат - слабо работает по тревоге. Решать проблему тревоги нужно работая с ВРАЧОМ-психотерапевтом.