Планування другої вагітності при патологіях в 1й.?

Спрашивает: Світлана
Пол: Мужской
Возраст: 12 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Вітаю, мене тоді генетик заспокоїла в 2014 році з приводу нашого аналізу, "Що у вашого сина все добре, навіть можуть бути здоровим його потомство(діти), "а зараз знову плануємо стати батьками і бере страх та сумніви щодо заключення! ????Робили Цитогенетичне дослідження "крові"в м. Кривий Ріг ОКЗ"МЦМГПД"синові в 2 роки, який родився з патологіями(амниотичні перетяжки прав. Плеча, лівого вказівного пальця на руках та ногах з ампутацією; серце розміщене по середині повернуте до правої сторони, органи розміщені не дзеркально для класичного діагнозу Декстрокардія) Діагноз сина ЗПР, Шизенцефалія погано говорить на даний час.
Заключення: Синдром Амниотичнских перетяжки. Кариотип 46ХY-мужской без патологий. Биохим. Иследование крови, нет нарушений аминокислот. Патология генетическая обусловлена.
Категория: Генетик
Добавлен: 23 мая 2024 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2024-05-23 21:44
Доброго дня,
Тобто головний висновок полягав у тому, що стан Вашого сина обумовлений амніо тичними перетяжками.
Це випадкове ускладнення окремої вагітності.