Первый скрининг показал высокий риск
Спрашивает: виктория
Пол: Женский
Возраст: 42 года
Хронические заболевания: не указаны
Здравствуйте, у меня первый скрининг приска показал высокий риск, на сколько это серьезно? По узи все хорошо, все норме, но один показатель papp ниже мом. С чем это может быть связано? Очень переживаю
Категория: Генетик
Добавлен: 6 сентября 2022 года

3 ответа
Наталя Петрівна
генетик 2022-09-06 09:40
Доброго дня!
Вам зроблено не адекватний скринінг.
Вам розрахували лише "біохімічний ризик", а це за сучасними уявленнями про скрининг - не має сенсу.
Повинен бути комбінований ризик, на основі всіх даних УЗД та крові.
Спробуйте звернутись в лабораторію за нормальним розрахунком.
На жаль, уже пізно щоби повторити скрининг в іншому закладі.