Кашель більше
Спрашивает: Демусенко Тетяна Іванівна
Пол: Мужской
Возраст: 37 лет
Доброго вечора. У чоловіка така проблема. Більше 3-х місяців турбує кашель із відходження мокроти. Чосто нічне потовиділення, слабкість. Лікували бронхіт після чого кашель так і не пройшов. Зробили рентген легень норма та КТ норма.
Категория: Пульмонолог
1 ответ
Ингаляционная терапия после спирографии с пробой на 400 мкг сальбутамола