Кашель більше 2 місяців

Спрашивает: Юрій
Пол: Мужской
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Немає.
Здравствуйте, ми рік назад лічили бронхіт, але зараз проблема повернулася вже 2 місяці кашляю, і ніякі ліки не допомагаєть, незнаю що робити? Флюрограму робили все нормально, але мокротиня відходить майже чорне, особливо зранку, підкажіть будь ласка що робити? Кашель мішає мені жити!
Теги: кашель більше двох місяців
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 15 июня 2016 года

1 ответ

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2016-06-16 08:26
PЗдравствуйте, Юрий! Кашель более 2 недель в Вашем случае повод обратиться к фтизиатру, сдать анализ мокроты. Возможно, будет необходим курс антибактериальной терапии с последующим рентгенконтролем. Есть ли вредные условия труда, контакт с пылью, курение?