Как снять отек с глаза

Спрашивает: Надежда
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Нету
Здравствуйте, мазала лицо 4 дня кремом в составе которого есть мед и крапива. Крем натуральный. На 4 день появился зуд и краснота в местах где наносила (лоб, нос, под глазами, подбородок). Появилась сыпь, зуд, краснота. Опухло возле носа и под глазом и само верхнее веко. Сегодня еще хуже опух верхнее веко и под глазом. Краснота и зуд остается. Что делать чтобы ушел отек?
Категория: Аллерголог
Добавлен: 22 января 2024 года

5 ответов

Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-22 17:24
Добрий день
Ділянка обличчя є дуже делікатною і відповідно застосування стероїдів місцево може мати побічну дію, особлиао на повіках. Тому у Вашому випадку, я б використала крем, який містить пімекролімус (наприклад елідел) 2 р на добу тонким шаром на подразнені ділянки шкіри обличчя протягом 7-10 днів. Даний крем спершу може попікати, це нормальна реакція.
Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-22 17:25
Додатково від свербежу візьміть антигістамінні- біластин чи цетиризин 1-2 таб на добу. А також,  якщо є виражена набряклість повік і прозорі виділення - каплі з олопатадином згідно з інструкцією
Надежда 2024-01-22 17:29
Я начала пить супрастин и в аптеке купила пантенол и предложили от аллергии псило бальзам. Написано антигистаминное. Так же есть фенистил. Им можно? Я пробовала мазать оно чуть пощипывает
Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-22 17:33
Псило бальзам і феністил місцево можуть не дати ефекту. Від супрастину може бути сонливість. Відповідно, залежно від ситуації, якщо від тих ліків, що маєте в наявності, не буде краще, можете скористатися моєю рекомендацією.
Надежда 2024-01-22 17:37
Спасибо большое