Как правильно колоть уколы В1, В6, алоэ, плазмол?

Спрашивает: аноним
Пол: не указан
Возраст: не указан
Здравствуйте!!! Подскажите пожалуйста как правильно колоть уколы В1, В6, алоэ, плазмол? Они колются только подкожно?? В ягодицу можно?? Если да, то как?
Теги: уколы алоэ, уколы b1, уколы b2, плазмозол, как правильно колоть алоэ
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 июля 2012 года

10 ответов

гинеколог 2012-07-16 18:58
Здравствуйте! Экстракт алоэ, плазмол вводить необходимо только подкожно. Витамины В1, В6 вводяться как подкожно, так и внутримышечно (в ягодицу). Рекомендованно вводить витамин В1, В6 через день, т. Е. Чередовать (день -В1, на следующий день- В6).
p. S. Будьте здоровы!
Оксана 2020-09-24 11:57
А можно алое и плазмол вводить вм?
(просто гинеколог прописал вм)
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-09-25 13:55
И Вам добрый день. Выше дан ответ
Платная консультация
Катерина 2012-07-18 13:47
Огромное спасибо!!!
КАТЯ 2018-03-28 18:28
Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можна поєднувати плазмол з вітамінами В1 і В6 одночасно (внутрім'язево), і чи потрібно вітамін В6 колоти перший раз лише половину ампули!?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-03-28 18:44
Доброго дня. В одній ампулі? Ні. А вводити окремо у різних уколах - так. В6 спокійно цілу ампулу
Платная консультация
Катя 2018-03-28 22:54
Дякую за відповідь) а вітамін В6 обов`язково потрібно розводити в воді для ін`єкцій чи розчині натрій хлору? Це якось впливає на ефективність вітаміну?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-03-28 22:56
Катю, прошу задати це питання фармацевту. Є на сайті.
Платная консультация
Катя 2018-03-28 23:18
Дякую за відповіді) приємно що є такі сайти де працюють кваліфіковані фахівці і можна задати питання в будь—який час) успіхів Вам!
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-03-28 23:24
Дякую, Катюшо:) буду вдячна Вам за відгук:) При реєстрації на сайті Вам на пошут приходив лист, де я посилання для відгуку!
Надобраніч!