Біль в колінах
Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: Сінусит
Здравствуйте, у мене з'явилися ниючі болі в колінах з травня 2024 р. Болі не сильні, їздила но море- перестали боліти. Згодом біль знову повернулась. Пила меркантилізму актив, які порадив травматології, результату не отримала(обстеження ніякого не назначили). Які аналізи або обстеження можна пройти і потім отримати правильне лікування.
Категория: Ревматолог
3 ответа
Когда появляется боль? Где именно болит (покажите на фото или рисунке)? Колени отекали визуально?
Скорее всего проблема ортопедическая. Можно сделать МРТ одного колена для уточнения.