Біль в колінах

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: Сінусит
Здравствуйте, у мене з'явилися ниючі болі в колінах з травня 2024 р. Болі не сильні, їздила но море- перестали боліти. Згодом біль знову повернулась. Пила меркантилізму актив, які порадив травматології, результату не отримала(обстеження ніякого не назначили). Які аналізи або обстеження можна пройти і потім отримати правильне лікування.
Категория: Ревматолог

3 ответа

Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-17 21:57
Когда появляется боль? Где именно болит (покажите на фото или рисунке)? Колени отекали визуально?
Олена 2024-09-18 08:53
Біль не гостра, але відчуваю її вночі, зранку та коли довго ходжу. Отечність невелика помітна коли стою, в жару дуже отікали ноги. До цього ніколи не турбували коліна. ФОТО ДЕ болить надала. Дякую за відповідь. Може зробити узі для кращого розуміння.
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-09-18 10:27
Скорее всего проблема ортопедическая. Можно сделать МРТ одного колена для уточнения.