Головний біль, мігрень

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Вітаю, маю діагноз мігрень. Головні болі вже протягом 7 років, МРТ, КТ голови та УЗД судин робила, нічого не виявленно. На МРТ шиї був виявлений артроз, пролікували плазмою. Але головні болі не зменшились. Біль починається в будь-який момент, часто вночі коли сплю, і триває 3-4 дні, допомагають триптани, але не завжди, іноді 2 таблетки цитрамону. Від частого прийому триптанів зʼявляється тошнота, і кожен раз змінюю препарати, бо допомагають не завжди. 2 роки назад приймала топіромат, то інтенсивність і частота болей була меншою, і зʼявлялась в період КД. Але полегшення тривало не довго. З серпня 2023 лікар призначив есцитам, на декілька місяців про біль забула, але зараз знову все повторюється. Також маю постійну втому, сплю добре, але постійно стан що хочу спати, режим контролю, а єнергії немає. Тиск в нормі.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 29 марта 2024 года

3 ответа

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2024-03-29 09:57
Здравствуйте.

Уточните, пожалуйста, какая вам нужна помощь, учитывая дистанционный характер консультации?
Оксана 2024-03-29 10:02
Интересует, стоит ли принимать дальше антидепрессанты, так как головные боли всеравно продолжаются, и что делать с упадком сил? Эффективны ли при мигрени санаторно курортное лечени? Как для профилактики
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2024-03-29 14:42
Принимать антидепрессанты смысла не вижу, если вам они не помогают.

Упадок сил -вам нужно дифференцировать причины-гипотиреоз, дефицит железа или витамина Д и т. д.
От этого зависит терапия. То есть сдать необходимые анализы для выявления.