Здравствуйте. Что значат анализы?

Спрашивает: Алёна
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Узловой зоб щитовидной железы. Была гематома. Цыкл месячных был не регулярным. Последний день 1 мая. Поэтому срок определяли согласно УЗД.
Здравствуйте, пожалуйста расшифруйте результаты анализа. Принимаю дуфастон 3 раза в день и Фемибион.
Категория: Генетик
Добавлен: 3 сентября 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-09-03 10:59
Доброго дня!
Правильний термін і є той, який визначають за УЗД.
У Вас низькі ризики, тобто, у Вас немає показів до додаткових обстежень.
Наступне обов'язкове - експертне УЗД на 20-21 тижні.
Платная консультация
Алёна 2022-09-04 07:00
Ризики низькі, але лікар сказав, що показники Мом погані - може свідчити про патології і потрібно буде робити пункцію. Чи дійсно це так?
Наталя Петрівна
генетик 2022-09-04 09:43
Ні, результатом скринингу є показники ризику.
Ніхто не оцінить окремі дані на око краще, ніж це вже зробила комп'ютерна программа.