Підвищений ризик на трисомію

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Хронические заболевания: Відсутні
Здравствуйте, отримала результати PRISCA 1 і в розпачі звертаюсь за допомогою. В роду ні в мене, ні в чоловіка випадків генетичних відхилень не було. І чи залежать ці результати від простуди, так як їх здавала саме коли захворіла. Завчасно дякую!
Категория: Генетик
Добавлен: 18 июля 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-07-18 20:01
Добрий день,
дайте ще повне заключення УЗД.
Платная консультация
Тетяна 2022-07-18 20:54
Результати УЗД дослідження
Наталя Петрівна
генетик 2022-07-19 10:55
З простудою зв'язку немає.
Але Вам варто в найближчі дні повторити скриниінг повністю у іншій лабораторії, у інших фахівців.
Є підстави сумніватись у грамотності зробленого дослідження.
Починаючи з УЗД.