Встановлення діагнозу по результатах УЗД

Спрашивает: наталія
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: ДЖВШ, Дистонія.
Здравствуйте, у мене сильні болі внизу живота, менструація проходить дуже боляче з сильними виділеннями із згустками. Результати УЗД: Матка положення антифлексіо контури чіткі рівні форма шаровидна розмірами 62*53*59мм
Структура міометрія неоднорідної структури за рахунок ділянок ущільнення та розрідження уз- ознаки аденоміозу
Ендометрій товщиною 2,5мм, однорідний.
Шийка матки довжиною 45мм, парацервікальні кісти, рубцеві зміни.
Лівий яйник розмірами 28*19мм, містить кістозний рідинний утвір розмірами24*17ммз мілкодисперсним вмістом.
Правий яйник розмірами 21*11мм, в центрі яйника визначаєтьсявключення підвищенної ехогенності розмірами 14,2*8,4мм, по периферії визначаютьсядрібні антральні фолікули. Вільна рідина в позаматковому просторі не визначаеться.
Категория: Гинеколог

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-10-21 12:16
У вас результати УЗД в межах норми. Але крім УЗД є й інші і методи обстеження, а також обовязково потрібен огляд лікаря. Вам потрібно виключити сальпінгоофорит.