2 скрининг, высокий риск СД 1: 50

Спрашивает: Малькова
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Хронические заболевания: -
Здравствуйте, Наталья Петровна!
Обращаюсь к Вам с вопросом относительно 2 скрининга. Изначально был расчёт исходя из медианы средних значений, после получения результаты, просила сделать отдельно пересчёт по моим индивидуальным показателям. По результатам которого имею высокий риск Тр 21. Возраст 41 год, поэтому очень переживаю.
Первый скрининг не был сделан, по причине ОРВИ. Читаю Ваши ответы, что для проведения 2 скрининга необходимы результаты 1, о которых меня никто не спрашивал при сдаче анализа. Фото УЗИ и скрининга прилагаю. При проведении двух УЗИ, никаких отклонений, все в норме. Спасибо за ответ
Категория: Генетик
Добавлен: 14 апреля 2022 года

8 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2022-04-16 11:17
Доброго дня!
так, щоби другий скринінг був достовірний, мають бути внесені дані УЗД від першого скринінга.
Інакше результат не можна вважати коректним.

Крім того, з часу цього другого скринінга вже минув місяць.
Вже минули всі скринингові терміни.
Платная консультация
Малькова 2022-04-16 13:25
Дякую за відповідь! На момент здачі 2 скринінгу в мене ніхто навіть не запитав про дані УЗД з 1 скринінгу. Лише після отриманих результатів, які були зовсім без розрахунку ризику, я додатково попросила зробити розрахунок по програмі Пріска, але і на той момент ніхто не запитав про дані. Ще раз дякую за відповідь!
Малькова 2022-04-16 16:37
Зателефонувала до лабораторії, відповідь одна, що для проведення 2 скринінга дані УЗД з першого скриниінга не потрібні, достатньо зробити УЗД перед 2 скринінгом(
Наталя Петрівна
генетик 2022-04-17 12:03
На жаль, у багатьох лабораторія проводять скринінг не корректно.
Але якщо наполягти, то вони роблять перерахунок правильно.
Але зараз це вже має мало сенсу у Вашому випадку.
Тим більше, що другий скринінг має низьку чутливість, значно меншу, ніж перший.
Платная консультация
Малькова 2022-04-17 14:34
Дуже Вам вдячна за відповідь! На жаль цього разу не вийшло здати аналізи в хорошій лабораторії, відвідати гарного лікаря. Завтра записана на УЗІ до гарного спеціаліста, сподіваюсь я трішки хоч заспокоюся, адже і так дуже складна загальна ситуація.
Наталя Петрівна
генетик 2022-04-18 13:44
Бажаю Вам спокійно доносити вагітність. Так, спокій дуже важливий.
Здоровья та миру нам всім!
Платная консультация
Малькова 2022-04-18 19:51
Навзаєм!
Дякую Вам за увагу та добрі слова!