Відрижка повітрям

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Здравствуйте, вже другий день відрижка повітрям, без запаху і смаку. Більше нічого не турбує. Уже таке було в мене 2 р тому, пройшла гасторскопію: дистальний гастрит з явищем гіпотонії. Що можна зробити*? Чи це серйозно?
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 13 октября 2017 года

7 ответов

Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2017-10-14 12:36
Мария! Сейчас можете принимать препарат Домпередон по 1т. за 30 минут до еды. 3 раза в день. Курс 7 дней. За это время пройдите осмотр у своего врача. Осенью всегда наступает обострение заболеваний ЖКТ.
Платная консультация
Ірина 2017-10-14 13:28
Дуже не хочеться гастроскопію робити. А якщо відрижка без запаху це може бути щось серйозне, вона в мене і на голодний шлунок. В мене проблеми з носом, це не може бути причиною заковтування повітря.?
Ірина 2017-10-14 16:06
Вичитала в неті якщо відрижка не тухла, не кисла і не гірка, що це нічого страшного? Це правда? Вона у мене без смаку, зїла яблуко, то відрижка яблуком, зєла перець то перцем, через деякий час нічим, без хапаху.
Ірина 2017-10-15 11:18
Сьогодні зранку тільки встала, ще нічого не їла і зразу відрижка і бурчить в шлунку. Нічого не болить, апетит є, в туалет нормально.
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2017-10-17 20:38
Мария! Идите на осмотр к врачу и контрольный осмотр желудка и тест на хеликобактер пилори.
Платная консультация
Ірина 2017-10-18 22:09
Ходила на ендоскоп.
Стравохід-слизова рожева, еластична, тотально вкрита слизом(очевидно стікає з носоглотки). Кардія змикається щільно. В шлунку помірна кількість шлункового соку, слиз. Слизова локально помірно гіпермована в антральному відділі, еластична, місцями вкрита слизом. Рельєф складок збережений. Перистальтика сповільнена. Воротар та цибулина 12 в норм.

Висновок: Ериматозна гастропатія з ознаками гіпотонії.

Яке лікування цього?
Кириченко Елена Владимировна
гастроэнтеролог 2017-10-19 12:11
Мария! Лечение эритематозной гастропатии нужно проводить после получения теста на хеликобактер пилори. 1. Это дыхательный тест на эту бактерию. 2. Кровь из вены методом ИФА на антитела класса А, М, и G. При наличии этой бактерии в желудке, которая может вызвать воспаление слизистой, кроме противовоспалительной терапии, назначается эрадикация бактерии. Проходите тест и идите к своему врачу на очный прием, чтобы получить лечение. Сейчас соблюдайте диету стол №2 по Певзнеру, см. В интернете. Курс 14 дней.