Виділення "зерняток" з горла

Спрашивает: Іванна
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго вечора. В мене така проблема: Вже більше місяця ночами із горла виділяються "горошинки" жовтуватого кольору з запахом гною чи чогось застійного. В горлі відчуваю постійно дискомфорт, ніби щось заважає. Підкажіть, будь ласка, що це може бути? Дякую.
Теги: виділення з горла
Категория: Лор
Добавлен: 27 октября 2015 года

1 ответ

Здравствуйте! Образования, которые у вас выходят из глотки- казеознные пробки, как симптом хронического тонзиллита. Данные образования требуется удалять у врача, т. к. являются хорошей средой для размножения бактерий. В домашних условиях полоскайте глотку отваром ромашки, ротокана, шалфея и т. д.