Утворилась шишка на груді при годуванні

Спрашивает: Іванна
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Здравствуйте, В мене утворилась шишка на правій груді коло соска, я зараз ще кормлю дитину, якщо їсть вона ніби стає трошки мякша і все. Я вже і розтирала, і листя капусти приложувала разом з медом(робила ліпьошку мед з мукою) нічого не допомагає. Може ви щось порадите. Заздалегіть дякую.
Категория: Маммолог
Добавлен: 25 ноября 2015 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2015-11-25 14:16
Вітаю! Найімовірніше, у вас лактостаз (вигоряння молока), але найкраще було б пройти УЗД молочних залоз, щоб мати розуміння, так як це може бути доброкаечственная пухлина (кіста або фіброаденома). Так само можете спробувати для кращого результату перед годуванням прийняти теплий душ або прикласти на область сухий теплий компрес, після чого спробувати зцідити або прикласти малюка до грудей.