Укус кожана

Спрашивает: Даніїл
Пол: Мужской
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Жильбера
Вітаю, переймаюся що мене міг вкусити кожан, а я цього не помітив, напередодні впав в акацію, думаю що можливо то від неї, але інші ранки зовсім не схожі на цю, чи схожий цей укус на кожана, та чи є сенс мені перейматись?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 8 июля 2024 года

5 ответов

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-07-09 12:28
Даніїл! Перейматися нi треба.
Платная консультация
Даніїл 2024-07-09 16:57
Дякую за відповідь, тобто не схоже на укус, та я його б відчув?
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-07-10 11:32
Даніїл! Вiдчути мало. Треба побачити кожана.
Платная консультация
Даніїл 2024-07-10 13:01
Дякую, переймався бо полюбляю ходити в навушниках, ще й світло вимикають, нічого не видно, заспокоїли