Сумнівний огляд у лікаря

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Немає
Добрий день, Сьогодні була на огляді у вертебролога Він проводив огляд, і потім почав перевіряти чутливість нервів, лікар дістав з низу молоточка голку і почав колоти мені руки і ноги. В декількох місцях лікар проколов шкіру і виступила кров (і далі знову всунув голку в ручку молоточка Я тепер дуже хвилююсь з цього приводу Лікар ні до ні після мене голку не обробляв Чи можна таким чином заразитись ВІЛ або гепатитом? Дуже хвилююсь
Адже на голці вже могла бути чиясь кров
Категория: Инфекционист
Добавлен: 26 марта 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-03-26 14:00
Наталья! Иголочка для обследования чувствительности, не может стать путем передачи инфекции -вирусов. Заражение происходит только при использовании грязной иглы и шприца, когда в игле остается кровь пациента зараженного этими вирусами.