Випадок на консультації

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Немає
Добрий день, Сьогодні була на огляді у невролога. Він проводив огляд, і потім почав перевіряти чутливість нервів, лікар дістав з рукоятки молоточка голку і почав колоти мені руки і ноги.
В декількох місцях лікар проколов шкіру і виступила кров (і далі знову всунув голку в ручку молоточка).
Я тепер дуже хвилююсь з цього приводу.
Лікар ні до ні після мене голку не обробляв(
Чи можна таким чином заразитись ВІЛ або гепатитом? Дуже хвилююсь
Адже на голці вже могла бути чиясь кров(
Категория: Невропатолог
Добавлен: 26 марта 2024 года

1 ответ

Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2024-03-27 04:00
Наталья доброго часа,

Вероятность есть

Так как и вирус гепатита б и вич могут сохранятся в засохшей крови несколько недель
Следует сдать кровь для проверки
Гепатит б-через неделю от укола
Вич-через 2 недели
И повторно через полгода

Всех благ!