Парі ромберга, асиметрія обличчя

Спрашивает: Ксенія
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Вітаю, помітила вже роки 4 як, асиметрія обличчя та косоокість. Власне, почалося з того, що торкнулася обличчя вночі і помітила, що права сторона більш кістлява. Пізніше почалися проблеми із зором, я довго не носила окуляри, хоча мала звичайну міопію, а тут виявилось, що вже значне порушення бінокулярного зору маю, бо праве око косить до носа, тепер мушу спеціальні окуляри носити, бо без них дискомфорт надзвичайний, предмети зливаються в одну купу, важко ходити в натовпі. Ходила до лікарів, робили МРТ. Причину не знаходять. Один лікар сказав, то була застуда та ураження лицьового нерва. Ще перевірили чутливість рогівки, то справа дуже знижена, а шкіра нормально чутлива. Я знайшла, що симптоми схожі на парі ромберга хворобу, але лікарі, в яких була, твердо кажуть, що ні. Іноді маю відчуття заніміння правої сторони голови та обличчя, дуже неприємні та відчуття, що повіко опускається. Око дійсно вже менше за розміром. Раніше обличчя було симетричним. Зараз згадую, що перший симптом, наче повіко опустилося, почалися у 2010 році, але зараз це вже дуже помітно. Підкажіть, чи схоже це на парі ромберга?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 25 февраля 2024 года

3 ответа

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-26 11:51
По всей видимости у вас Синдром Горнера – это триада симптомов, которые появляются при нарушении иннервации глазодвигательных и внутриглазных мышц. Для этого синдрома характерен птоз (провисание верхнего века), миоз (уменьшение диаметра зрачкового отверстия) и энофтальм (западение глазного яблока внутрь орбиты).
Платная консультация
Ксенія 2024-02-26 12:07
Спасибо за внимание к моему вопросу. Но почему поллица меньше, чем другая? (На фото то справа, то слева, так селфи делалось, иногда зеркально иногда нет, но это всегда правая сторона у меня) Миоза нет, меряли каким-то прибором, зрачки одинаковые. Птоз снача думали есть и что миастения, но она не подтвердилась. . и ещё доктор по миастении сказал" это не птоз, а глаз запавший и меньше другого, я не знаю, что это. " И Горнера это ж не про косоглазие к носу.
Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-26 12:31
Тогда Вам необходима очная консультация