Сумнівна консультація невролога

Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Немає
Добрий день, Сьогодні була на огляді у невролога-вертебролога Він проводив огляд, і потім почав перевіряти чутливість нервів, лікар дістав з рукоятки молоточка голку і почав колоти мені руки і ноги. В декількох місцях лікар проколов шкіру і виступила кров (і далі знову всунув голку в ручку молоточка).
Я тепер дуже хвилююсь з цього приводу.
Лікар ні до ні після мене голку не обробляв(
Чи можна таким чином заразитись ВІЛ або гепатитом? Дуже хвилююсь
Адже на голці вже могла бути чиясь кров(
Категория: Иммунолог
Добавлен: 26 марта 2024 года

1 ответ

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2024-05-20 10:14
Здравствуйте, звертайтесь до адміністрації даного медичного закладу.
На все добре.