Ребенок захлебнулся сиропом

Спрашивает: Уляна
Пол: Мужской
Возраст: 1 год
Здравствуйте. Давала на ніч дитині сироп, він був уже сонний. І захлинувся, перевернули животиком вниз, побили по спинці. Які подальші наслідки можуть бути? І що нам робити?
Теги: ребенок поперхнулся сиропом, ребенок подавился сиропом и кашляет, ребенок подавился сиропом
Категория: Педиатр
Добавлен: 12 февраля 2015 года

3 ответа

Доброго вечора. Уляна!

Дитина дихає?
Можуть частинки сиропу залишитись у дихальних шляхах.
Тому краще визвати швидку, щоб дитину оглянув лікар.
Раджу це зробити швидше!
Чекаю новин від Вас після огляду.

На все добре!
Платная консультация
Уляна 2015-02-13 10:29
Дякую за відповідь! Так, дитина дихає, спочатку трохи був кашель, зараз все добре. Сьогодні підемо на огляд.
Доброго дня, Уляно!

Ви мене заспокоїли, бо весь час згадувала про вас:)
Якщо хоч трохи є кашель, краще зробити рентген легенів.

Будьте здорові!