Рак шийки матки 2 стадія

Спрашивает: мария
Пол: Женский
Возраст: 53 года
Здравствуйте, у моей мами диагноз- рак шийки матки 2 стадия, она уже 5 дней ходит на лучевую терапию і сечас нам уже назначили химиотерапию скажите пожалуста какие унас есть шанси и сколько нужно етой химии. Скажите ече пожалуста от первого раза химиотерапии волоси все випадают.
Категория: Онколог
Добавлен: 25 мая 2017 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
онколог 2017-05-26 07:00
Здравствуйте! Все залежить від того, що показала гістологія. В кращому випадку їй проведуть 6-8 курсів хіміотерапії, після чого можуть призначити гормони, а можуть і не призначити. Волосся після хімії, як правило починають лізти через 5-7 днів після введення.