Прийом таблеток

Спрашивает: Марина
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, скажіть, будь ласка, чи можна одночасно приймати 1/4 табл. Стугерон і 1 табл. Алора рано і ввечері? Раніше мені виписали стугерон, а тепер алору. І не знаю чи можна їх приймати одночасно. Тому що від алори кращий сон, а від стугерону у голові не крутиться. Дякую.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 13 февраля 2017 года

1 ответ

Подерячев Александр Михайлович
невропатолог 2017-02-13 23:16
Алора і стугерон препарати різного направлення.
Алора - екстракт пасифлори виготовляється із лікарської рослини Passiflora incarnatа (пасифлора інкарната). Компоненти екстракту гальмують проведення нервових імпульсів у спинному і головному мозку, знижують збудливість центральної нервової системи і спричиняють седативну(заспокійливу) дію.
Препарат покращує настрій при депресивних станах, зменшує тривожність і психічне напруження, має легкий снодійний ефект без симптому пригніченості під час пробудження. Має протисудомні властивості.
СТУГЕРОН є швидше судинорозширювальним пепаратом по дії а по застосуваннювідноситься до препаратів що застосовуються при вестибулярних порушеннях.
Протипоказань для сумісного застосування цих засобів немає.