Новокаин

Спрашивает: Олександра
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, минулого разу, коли кололи новокаїн (більше няких препаратів не вводили) для місцевого знеболення я втратила свідомість, впав тиск і слабкий пульс. Можливо чи це алергія на новокаїн? Зараз в мене болить зуб, потрібно різати і вводити знеболення, а я боюся що знову мені буде погано. Підскажіть чим можна замінити новокаїн? Бо дочекатися аналізів на алерген я не зможу(живу далеко від лабораторії), дуже болить.
Категория: Аллерголог
Добавлен: 7 февраля 2015 года

1 ответ

Ольга Александровна Кезик
аллерголог 2015-04-03 14:06
Здравствуйте!
Действительно, у вас аллергия на новокаин.
Вы можете использовать Убистезин. Но для надежности выбора сделайте кожную пробу в процедурном кабинете. И в дальнейшем только через постановку кожной скарификационной пробы подбирайте себе лекарство.