Лізе волосся

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. Почало дуже сильно лізти волосся. Сусідка, яка перехворіла лімфомою каже що в неї це був першим симтом. Правда це чи співпало? Загальний аналіз робила місяць тому, було все в нормі. Чекаю на Вашу відповідь. Дякую!
Категория: Гематолог
Добавлен: 13 ноября 2018 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-11-13 18:36
Здравствуйте.
Ну что Вы в самом деле. Конечно это не так. Иначе все лысые были бы больны лимфомой.
Будьте здоровы.