Лишня вага

Спрашивает: діна
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, В мене рік назад почала збільшуватись вага. Що не намагалась робити, вона або стояла на місці або продовжувала збільшуватись. Два місяці назад пішла до лікаря, здала всі аналізи, і виявили високий лептин 22. було призначена дієта, ліка(ксенікал, йодомарин, рибячий жир) спорт. Але змін ніяких не відбулось. Вага досі стоіть. Я вже не знаю що робити
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 4 июля 2018 года

5 ответов

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-07-04 15:18
Діна, ожирение больше проблема эндокринологическая, в первую очередь надо исключить вторичное ожирегие на фоне эндокринных заболеваний. Проконсультируйтесь с эндокринологом на сайте. По нашей части это только диета. Если Вы подозреваете нарушения в работе ЖКТ, то Вам необходимо тогда выполнить комплексное обслелование (ФГДС, УЗИ ОБП, биохимия крови, копрограмма)
діна 2018-07-06 16:06
Аналізи були здані. Все в нормі. Узі щитовидки і внутрішніх органів також робили, все нормально, крім аналізу на лептин. Гастроетирологом було приписане лікування яке не дало ніяких результатів
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-07-06 18:18
Если все в норме, то какое лечение назначил гастроэнтерлог? Я настоятельно рекомендую консультацию эндокринолога
діна 2018-07-16 15:01
Консультацию эндокринолога с своими анализами, чи потрібно заново здавати аналізи, і куди краще звернутись?
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-07-16 16:10
Здравствуйте. Для начала можете с теми что есть анализами обратиться к эндокринологу на сайте. Она подскажет куда дальше двигаться.