Кістоподібне розширення

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: -
Здравствуйте, Здравствуйте, Вище подібні звернення та відповіді прочитала. Хочу задати своє питання. МРТ показало: Одиничне кістоподібне розширення периваскулярного простору ліворуч до 7 мм + правобічний етноїдит (хоча ніс не турбує.) З дописів вище висновок, що дані кісти не так небезпечні. Але з симптомів: жахливо пече голова на макушці, в області кісти наболяне, присутня сонливість, упадок сил, нудить, певні моменти випали з пам'яті, світло боязнь. Це насторожує. Яке ж все таки підтримуюче лікування для даного стану? Шість років тому тиск понизився до 90/60. Лікар приписав вегетосудинну дистонію. І лікування повторювалося 1/2 рази в рік. Починала боліти нестерпно голова і тиск падав до 80/40. Зараз думаю. Може її не має. просто там відіграє своє значення?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 4 февраля 2024 года

1 ответ

Коновалов Сергей Владимирович
невропатолог 2024-02-04 08:29

по предоставленной информации ничего конкретно сказать не могу, рекомендую показаться очно семейному врачу