Головні болі, запаморочення

Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Хронические заболевания: 3 роки 6 міс. назад, робили гайморотомію, перед цим був хронічний риніт. Часто капала виброцил. Чи могло це спровокувати таке захворювання? Дякую.
Здравствуйте, на протязі кількох років після хвилювань турбують головні болі. Після прийому заспокійливого та засобу від головного болю все миналось. 2 тиждні назад вночі стало зле - була сильна тошнота. Випила таблетку від тошноти і стало краще, наступного дня тошніло цілий день, появився головний біль, біль в суставах та в м"язах. Наступного дня появилось сильне головокружіння. Звернулась до лікаря. Оглянув мене невропатолог, призначив лікування: нейроксон, еглоніл, мексиприм, вестібо, оситрон. Через 10 денного лікування направив на МРТ обстеження. І ось висновок: МРТ ознаки дисциркуляторної енцефалопатії, гіпертрофії судинного сплетення лівого бокового шлуночка, порушення гемодинаміки по лівій хребтовій артерії. Скажіть будь-ласка як це лікується? Чи взагалі це можливо вилікувати? Чи потрібні додаткові обстеження? Зараз приймаю Армадін-лонг, каптопрілл (тиск піднімався 130/80 а мій110-120). Дуже вдячна за відповідь.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 19 ноября 2015 года

1 ответ

Валерий Закревский
невропатолог 2015-11-29 16:57
Доброго дня, Тетяна! Із додаткових обстежень Вам належить зробити УЗО судин на рівні шийного відділу хребта та голови, електроенцефалограму, реоенцефалограму, біохімічне обстеження крові, зокрема на холестерин та бета-ліпопротеіди. Самотужки Ви не зможете владнати проблему. Треба звертатися до лікаря, можливо, обласного рівня.