Как колоть Окситоцин

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Здравствуйте, подскажите пожалуйста. Мне назначил врач при сильных месячных пить транексамовую кислоту и вколоть Окситоцин 1,0 мл внутримышечно. А надо его разводить чем-то? В аптеке не сказали.

Может посоветуете ещё хорошые средства от месячных кровотечений с найменьшим количеством побочек?
Спасибо
Категория: Фармацевт
Добавлен: 24 апреля 2022 года

2 ответа

Тищенко Наталія Петрівна
фармацевт 2022-04-25 19:57
Добрий день, Наталія.
Розчин окситоцину в ампулах готовий для внутрішньом'язевого введення і не потребує додаткового розведення.
Якщо не зменшується кровотеча - в такому випадку Ви повинні бути на зв'язку з лікарем і при потребі звернутися в стаціонар.
Із кровозупинних препаратів можуть призначати Дицинон, але надіюсь, що попереднє призначення вирішило ситуацію.
Наталія 2022-04-25 22:08
Дуже дякую!