Чи дійсно фемостон дає негативні наслідки на молочні залози

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 44 года
Хронические заболевания: У 2011 р. видалили родимку, меланома. Щопівроку обстежуюся.
Добрий вечір! Прошу Вас, шановний Олексію Олександровичу, проконсультувати мене з такого приводу. Мені 44 роки. У квітні 2016 року зробили операцію - пангістеректомія (матка, яєчники). З того часу приймаю фемостон: три місяці дозу 1/10, потім 2/10 і по цей час. Місяців зо два тому почала відчувати якісь зміни у лівій молочній залозі - наче перед місячними якесь збільшення окремих протоків. Може не так правильно називаю, прошу вибачення. При намацуванні ці ущільнення відчутні. Років пять тому на узі ставили діагноз фіброзно кістозна мастопатія, але у минулому році пройшла мамографію - відхилень не виявлено,
що півроку проходжу узі - молочні залози відповідають стану. Улистопаді була у лікаря гінеколога в онкодиспансері і порадили припинити фемостон 2/10, і змінити його на меноквін. Перейшла на меноквін, приймала по 1 табл. Раз в день, потім вранці і ввечері по 1 табл., стан погіршився: приливи вночі, разів по пять, головний біль майже щодня, безсоння, затруднене дихання, серцебиття. Олена Вікторівна Молчанова порадила повернутися до фемостону, якщо із молочними залозами усе в нормі, але радила проконсультуватися з Вами. Порадьте, будь ласка, що мені робити. 1. Приймала фемостон, почувалася добре, але щось почалося з молочними залозами, зараз наче нормально, але перейшла на меноквін, то замучили симптоми клімаксу. Як бути? 2. Чи дійсно шкодить фемостон молочним залозам? 3. чи може знову перейти на фемостон 2/10?
Категория: Маммолог
Добавлен: 16 декабря 2017 года

1 ответ

Кравчук Юрий Иванович
маммолог 2019-07-02 16:58
Здравствуйте. Необходима ли ещё Вам наша помощь?