Біль шлунку, кишечнику, кров'янистий слиз

Спрашивает: Дмитрий
Пол: Мужской
Возраст: 28 лет
Вітаю, 4 роки тому я був у проктолога зі скаргами на порушення дефекації та геморой, встановлено діагноз синдром подразненого кишківника та комбінований геморой 2 ст. Півтора роки тому робив фіброгастродуоденоскопію де встановили діафрагмальну грижу, виразки стравоходу до 0.5 см, гастродуоденіт, виразковий езофагіт. Виражена проблема почалась близько 8 днів тому. Як правило я ходжу в туалет кожен день приблизно в один і той самий час. Тиждень тому я не зміг піти в туалет, наступного дня також, після чого я випив 20 крапель піколакс і наступного дня випорожнився. Після цього я знову не зміг 3 дні сходити в туалет, пив 3л води на день і їв вінегрет та відварені овочі. Позавчора о 4 годині ранку прокинувся через біль внизу живота з обох боків, мене трусило, температури не було. Я викликав швидку, мені сказали, що непрохідності немає, треба випити піколакс. Температура тіла і артеріальний тиск були в нормі. Я випив 20 крапель піколакс і ввечері я двічі сходив в туалет (діарея темно зеленого кольору схожа на жовч) на туалетному папері були сліди кров'янистого слизу, біль внизу, з боків живота і трохи вище пупка не проходять. Підкажіть, що це може бути? Я живу в Херсонській області і зможу потрапити до проктолога тільки через 5 днів. Дякую!
Категория: Проктолог
Добавлен: 31 мая 2024 года

1 ответ

Дмитрий 2024-05-31 15:19
Також напередодні їв салат з молодої капусти, огірків та зелені.