Часті позиви до туалету, сеча з кров'ю

Спрашивает: Анжела
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Здравствуйте, після відвідування туалету через хвилин 5 знову позиви на сечовипускання, виділяється капля крові з каплею сечі, дуже болісно. Живіт не болить взагалі. болить лише в середині після випорожнення. Місячні останнього разу були 20 грудня.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 5 января 2017 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-01-05 13:39
Вам необхідно здати загальний аналіз сечі. Це може бути симптомом наявності інфекцій сечовивідних шляхів.
Анжела 2017-01-05 17:45
Дякую за пораду. Але нажаль найближчі два тижні я не маю змогу відвідати лікарню, а біль уже третій день дуже сильний, також відбувається певне нестриання сечі. Чи моглиб Ви порадити як зробити біль при сечовипусканні не дуже болісним.
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-01-06 17:28
Рекомендую прийняти препарат монурал, приймати канефрон по 2 таб. 3 ращи на день 2 тидні, а також пити нирковий чай.