Анализи загалом

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, розшифруйте будь ласка, там стоїть знак питання де ШОЕ, поясніть чому і що це означає! (мені 16 років) (
Категория: Терапевт
Добавлен: 16 апреля 2019 года

7 ответов

Соболев Александр Борисович
терапевт 2019-04-17 13:44
Здравствуйте.
У Вас нормальный анализ крови.
СОЭ 12 мм/час- норма для вашего возраста.
Будьте здоровы.
Платная консультация
Олена 2019-04-17 13:45
Мене кожного ранку болить в шлунку, болі не припиняються аж до обіжайся, потім стихає(але їсти я не хочу взагалі нічого) Що це може бути?
Это какая-то болезнь желудка. Уточнить этот вопрос поможет осмотр вашего врача и ФГС.
До свидания.
Платная консультация
Олена 2019-04-17 17:29
А це може бути вагітність чи виключення?
Это покажет осмотр терапевта и гинеколога.)
Платная консультация
Олена 2019-04-17 19:45
А можна завагітніти, якшо сімявиверження було на дворі і мені попало шось капля ну пальці і я вділа рукавиці, потім зняла і через 1 год гладила клітор. Може таке бути?
Не может. Уточнять нужно не в интернете, а на осмотре у врача.