2роки безперервно болить шлунок

Спрашивает: Альона
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Здравствуйте, Доброго дня!
2роки майже постійно нудно болить шлунок, голодні болі і дика важкість, що віддає у спину через 10 хв. Після їжі. Метеоризм. Важко дихати, слабкість, головні болі, жовтуха. Вночі болей немає. Протягом двох років болить щодня. Перерв небуло. Депресія, як наслідок, а не першопричина хвороби пролікована протягом 1 року. Хелікобактер знищено, УЗД та КТ органів черевної порожнини в нормі. Аналіз крові видає підвищений білірубін заг. До 80. Непрямий 56.
Гастроскопія2017-дуоденіт з закидом жовчі, гастроскопія 2019-дуоденіт загострення. Лікування, омепразол та препарати вісмуту-немають дії взагалі. Лямблії та токсокари відсутні. Аналізи з приводу підшлункової в нормі, серце-нічого критичного. З самого початку хвороби щоранку був рідкий стілець, втрата ваги. Зараз в основному закрепи. Вага виросла і тримається на одному рівні. Безглютенова дієта результату не дала, антигельмінтні засоби не вплинули. Препарати магнію та вітаміну Б не дали результату.
Не знаю, що робити і, якщо чесно, життя у такому стані нестерпне.
Які можливі причини такого стану?
Дуже сподіваюся на відповідь. Зазделегідь вдячна!
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 23 июля 2019 года

5 ответов

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2019-08-11 13:33
Здравствуйте.
1. То что боли нет ночью говорит в пользу функционального заболевания желудка. Скорее всего именно заброс желчи дает такие жалобы.
2. Повышение биллирубина - вероятно связана с синдромом Жильбера, если исключены были другие причины (вирусные, токсические гепатиты, анемия). При появлении видимой желтезны курсами возможен прием препаратов содержащих фенобарбитал (Барбовал, Корвалол 10-15кап 3р/д 7-10дн)
3. Старайтесь соблюдать режим питания, с частыми 5-6раз в день небольшими порциями приемами пищи. За 30мин до еды и через 1,5часа после еды пить воду, чтобы не было забросов желчи в желудок. Ориентироваться на стол 5 по Певзнеру. Из препаратов: ганатон 50мг 1т 3р/д 3-4недели. Фосфалюгель (альмагель) 1пак 3-4р/д через 1час после еды 2недели.
Алена 2019-08-13 20:03
Дякую, Тетяна Сергіївна. Аналізи на вірусні гепатити негативні. Попередній лікар теж допускав синдром Жильбера.
Скажіть, чи варто звернути увагу також на хребет. Може повпливати його стан на закид жовчі?
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2019-08-14 12:41
Опосредовано позвоночник может влиять, тк есть нарушение нервной регуляции работы органа. Но точной причины обратной перистальтики кишечника нет. Считается, что на это состояние влияет несколько факторов, и основные это режим питания, стрессовые ситуации, состояние тревоги и тп.
Альона 2019-08-14 13:42
Дякую, Тетяна Сергіївна. Буду починати лікування по Вашій схемі.
Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2019-08-15 07:08
Пожалуйста, здоровья Вам.