Запах з сосків

Спрашивает: Світлана
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Хронические заболевания: Тахікардія, тонзиліт, молочниця
Здравствуйте, 2міс. Назад перестала годувати дитину груддю. З'явився неприємний кислий запах з сосків, не болить виділень немає при натисканні, але є легкий зуд. Що це таке? Чи це норма? І чим лікувати? ДЯКУЮ!
Категория: Маммолог
Добавлен: 15 апреля 2020 года

1 ответ

Минасян Маргарита Гегамовна
маммолог 2020-04-16 08:49
Здравствуйте!
Это ненормально. Пропейте препарат п пимафуцин 3 дня. И достинекс по инструкции для прекращения лактации