Вітрянка на половому члені

Спрашивает: Мар'ян
Пол: Мужской
Возраст: 15 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, Хворію вітрянкою на 4 день відчув дискомфорт у районі паху та вирішив подивитися на проблему і побачив що з'явився невеликий горбик прямо на головці члену доставляє дискомфорт при доторканні та відкриванні головки що робити чим мазати і чи нормально такий висип на головці? У мене є мазь Пудер-плін чи можна нею обробляти і чи можна нічим не обробляти а просто тримати гігієну і воно само пройде?
Категория: Детский уролог
Добавлен: 23 июня 2024 года

1 ответ

Кислая Оля Владимировна
детский уролог 2024-06-30 21:14
Здравствуйте, смазывать пузырьки раствором фукарцина, не сдирать, иначе будут рубцы.