УЗД органів малого тазу
Спрашивает: Tanya8710
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, у мене місячні були 29 жовтня і так ще не почались. З правого боку щось покоє. Сходила на УЗД в ось такий результат: Матка в ретрофлексіо. ПЗР матки 38 мм, довжина тіла 53 мм, ширина 47 мм. Міометрій неоднорідний. Ендометрій товщиною 10 мм, шириною 27 мм, гіперехогенний, секреторного типу. Ендоцервікс 2-3 мм. Правий яйник 35×20×26 мм, об'єм 9 см. Куб структура мультифолікулярна. Лівий яйник 32×20×23 мм, об'єм 7 см. Куб структура дрібнофолікулярна. Параоваріально зліва візуалізується трубчастий рідинний утвір 32×10 мм (по типу сактосальпінксу). Вільної рідини в малому тазі не виявлено.
9 ответов
Доброго вечора! Перше-запитання у Вас не задане. Друге - що такое "з правого боку щось покоє"? Третє-переверніть своє фото
Платная консультация
Tanya8710 2015-12-09 17:45
Доброго вечора. Вибачте. Поколює з правого боку, розшифруйте будьласка огляд УЗД і що це може бути? Дякую.
Tanya8710 Прокоментуйте будьласка моє УЗД органів малого тазу.? Матка в ретрофлексіо. ПЗР матки 38 мм, довжина тіла 53 мм, ширина 47 мм. Міометрій неоднорідний. Ендометрій товщиною 10 мм, шириною 27 мм, гіперехогенний, секреторного типу. Ендоцервікс 2-3 мм. Правий яйник 35×20×26 мм, об'єм 9 см. Куб структура мультифолікулярна. Лівий яйник 32×20×23 мм, об'єм 7 см. Куб структура дрібнофолікулярна. Параоваріально зліва візуалізується трубчастий рідинний утвір 32×10 мм (по типу сактосальпінксу). Вільної рідини в малому тазі не виявлено.
Таня, в мене було до Вас прохання. Третім пунктом. Переверніть зображення. Інакше відповіді Ви не отримаєте. І більше я писати Вам не буду.