Сказ чи я просто боюся?

Спрашивает: Василий
Пол: Мужской
Возраст: 14 лет
Вітаю, Мені 14 років, Я дуже боюся хвороби сказ, до нас у двір прибігла кішка ми її поселили у себе, вона їла нормально, начебто пила воду, їла ковбасу, але дуже багато спала і у неї був сухий ніс, А коли я її гладив по животику вона нявкала, і ось вона подряпала мені палець. Я пішов у магазин увечері прийшов додому і вона вже втекла з дому, кішка була грайлива кусала мене за пальці і частенько муркотіла. Але боюся, що вона втекла померти від сказу. Ось тепер я боюся, що ця подряпина інфікована, я її промивав господарським милом разів сто, у мене почервоніли руки, але я думаю, що це алергія від частого використання мила. У цей період я хворів на отруєння, вчора був у лікарні і мені поставили діагноз трахеїт, але я думаю, що трахеїту у мене немає, я все-таки не сплю добре, але це не через кашль. Мене кашель взагалі не мучить. У мене температура вчора ввечері була 37.2, позавчора 37.3 Це через отруєння? Ще останні два дні у мене трусяться руки, це симптом трахеїту чи отруєння? Чи все ж таки це може бути сказом? Коли була температура у мене сни були дуже яскраві, гучні, дивні. Сьогодні у мене тільки трусяться руки і температура 37, Ще в мене таке почуття ніби мозку тісно в голові. апетит є, але все ж таки страшно що та кішка заразила мене. Я хотів простежити за нею десять днів, але вона втекла. Я просто начитався в інтернеті багато чого і зараз у мене якась фобія сказу.
підкажіть що мені робити

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
детский инфекционист 2024-08-31 22:56
Василий! При такой фобии, обратитесь на осмотр к врачу в травм. Пункт.