Не відчуваю себе в реальному житті

Спрашивает: Диана
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Доброго вечора. Моя проблема в тому що я не відчуваю того що відбувається вокруг мене, я ніби в якомусь тумані. Мої рідні та близькі, мені стали ніби чужі. Мене нібито дві, та що живе в реальному житті, і та що дивиться за своїм життям. Життя нібито проходить скрізь мене. Мною нібито хтось руководить, що в даний час я все відчуваю, а потім нібито взяли і переключили мене. Я не розумію чому так відбувається. Мені дуже складно так себе відчувати. Мені ніби тільки щойно стало хорошо, і тут через час, все мені знову погано. В такому стані я не відчуваю хто я? Що я тут на даний час роблю? Я дивлюсь на свої фотографії с телефона, і я не можу себе впізнати, це ніби то не я. Я згадую те що як в мене було все добре, але це ніби то не я була, я ніби то слідкую за своїм життям с боку. Потім мені знову стає добре, я відчуваю себе, що це я, що це мої рідні, потім знову все повторюється. Ось цієї ночі, я була впевнена що зранку я не проснусь, я боялась засипати, тому що я була в цьому впевнена. І потім знову стає все добре, нібито нічого і не відбувалось. Я дуже Вас прошу підкажіть, що меня з цим всім робити?
Категория: Психиатр
Добавлен: 6 февраля 2023 года

4 ответа

Берман Дороти Вячеславовна
психиатр 2023-02-07 07:07
Здравствуйте, Диана. <divВаше сообщение прочитала. Ждите ответа.
Берман Дороти Вячеславовна
психиатр 2023-02-07 09:58
Вы описываете признаки тревожно-депрессивного невротического расстройства с дереализацией.
Лечится это состояние у врача-психотерапевта. Можно очно или по видеосвязи.
Основныи лечением будет психотерапия - внутренняя работа над собой.
Могут назначаться психотропные препараты: антидепрессанты транквилизаторы нейролептики.
Невроз полностью излечим.
Диана 2023-02-15 10:28
Дякую Вам. А підкажіть від чого це може таке статися? І чи можна його вилічить?
Берман Дороти Вячеславовна
психиатр 2023-02-15 15:17
Да, невроз полностью излечим. Психотервпия и психотропные средства.